Állások

Cégünk az elmúlt 30 évben képes volt mindig megújulni és ennek köszönhetően folyamatosan növekedni. Ez munkatársaink lelkiismeretes és magas színvonalú munkája nélkül nem valósulhatott volna meg.

ADMINISZTRÁTORI MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

Adminisztratív feladatok telephelyünkre történő teljes áthelyezése miatt, új munkakörök létrehozásra tekintettel fejlesztjük csapatunkat.

Főbb feladatok lesznek:

  • Az adminisztratív folyamatok hatékony végrehajtása és támogatása

  • Dokumentumok kezelése és archiválása

  • Adatrögzítés és adatbázis-kezelés

  • Kapcsolattartás kül. és belföldi partnerekkel

  • Személyzeti nyilvántartás

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Korábbi tapasztalat operatív adminisztrátori pozícióban

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Egyes munkaköröknél tárgyalóképes német nyelvtudás

  • Gazdasági, számviteli ismeretek

  • Magas fokú precizitás és rendszerező képesség

  • Irodai és szakmai szoftverek felhasználói ismerete

Előnyt jelent:

  • További nyelvtudás

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Szakmai fejlődési lehetőségek

  • Munkába járási költségtérítés

  • Munkavégzés helye:     Székelyi Cipőkellékgyártó Kft. Székely, Mózsi telep